Kőműves (Ausztria)

2200,00

Cégünk számára a legfontosabb a korrekt, egyenes, őszinte s nem utolsó sorban, tiszta együttműködés. Ezt minden alkalmazottunk elvárhatja tőlünk, de úgyanúgy mi is elvárjuk kölcsönösen. Amennyiben eleget tudsz tenni ennek az elvárásnak, egy kiváló közösség tagjává válhatsz! “A munkavállalók nem csak számok…!!!” Gyere és jelentkezz hozzánk!

Kategória:

Leírás

Kőműves álláshirdetés

Cégünk számára a legfontosabb a korrekt, egyenes, őszinte s nem utolsó sorban, tiszta együttműködés. Ezt minden alkalmazottunk elvárhatja tőlünk, de úgyanúgy mi is elvárjuk kölcsönösen. Amennyiben eleget tudsz tenni ennek az elvárásnak, egy kiváló közösség tagjává válhatsz! “A munkavállalók nem csak számok…!!!” Gyere és jelentkezz hozzánk! Munkatársat keresünk

Kőműves

pozícióba

Főbb feladatok, munkák

Ha kőműves vagy, úgyis tudod! 🙂

  • épületek, építmények alapozási, falazási, zsaluzási, vasszerelési, betonozási, vakolási, homlokzatalakítási, egyéb építési, átalakítási és bontási munkálatai

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Német nyelvtudás szükséges /folyékony kommunikáció/
  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai önállóság
  • Fegyelmezettség
  • Műszaki érzék
  • Többéves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mondd el Te, hogy szerinted milyen előnyökkel rendelkezel!
Például:

  • Önálló munkavégzés
  • A munkába járáshoz saját gépjármű
  • Több műszak vállalása
  • További végzettségek

Amit kínálunk:

  • Osztrák és németországi munkák
  • Ausztriai bejelentés, akkor is ha Németországban dolgozol (13.+14. havi fizetés)
  • Természetesen kollektív szerződés alapú bérezés (min. bruttó 13,60 EUR/óra)
  • Lakhatás biztosítása
  • Utazás fizetése
  • Napidíj (a fenti órabéren felül)
  • Montage pótlék (a fenti órabéren felül)
  • Ha a munkád kimagaslóan jó, akkor a megbízó cég át tud venni saját alkalmazásba.
  • Heti 38,5 óra munka, amiért havi 2200-2400 EUR nettó fizetés jár
  • A külföldi tartózkodás idejére magyarul beszélő segítség rendelkezésre áll

Soroljam még? 🙂 Gyere és jelentkezz!

Fényképes önéletrajzodat küldd el lenti gombra kattintva

A jelentkezések kiértékelése után rövidesen telefonon megkeresünk.

    Önéletrajz feltöltése*:

    További információk

    Munka típusa

    Cég

    Helyszín